Esi kreatīvs ar BELLINGER mākslinieciskiem ietvariem! Будь творческим в креативных очках от BELLINGER!

BELLINGER ir Dānijas zīmola brilles, kura dibinātāji Malene un Klaus Bellinger Diederichsen paši ir dizaineri pēc profesijas. Partnerattiecības balstās uz pretstatu kombinācijām: vīriešu un sieviešu, Vidusjūras iedvesmu krāsainums un pievilcīgums un Dānijas dizains, humors un nopietnība, panākumi un pieticība. BELLINGER pārdod savus augstas kvalitātes roku darba izstrādājumus vairāk kā 40 valstīs pasaulē. Malene un Klaus atbild par katru projektēšanas procesa sīkumu no frontālo daļu veidošanās, līdz iespaidīgu aizaušu krāsu un dizainu izstrādāšanas. BELLINGER – nav tipiskais dāņu dizains, jo izvairās no sakārtotības un minimālisma, fokusējoties uz brillēm, kas rāda prieka sajūtu un acu spilgtumu.

BELLINGER является датским брендом очков, пренадлежащим учредителям Malene и Claus Bellinger Diederichsen – дизайнерам по профессии. Их партнерство основано на сочетании противоположностей: мужское и женское, красочность и привлекательность средиземноморского вдохновения и датский дизайн, юмор и серьезность, успехи и смирение. BELLINGER продает свои изделия ручной работы, высокого качества в более чем 40 странах мира. Malene и Claus несут ответственность за каждую деталь процесса разработки, от формирования фронтов до разработки цветов и дизайна впечатляющих дужек. BELLINGER – не типичный датский дизайн, так как сторонится упорядоченности и минимализма, сосредоточившись вместо этого на создании очков с чувством радости и блеском в глазах.

Teksta āvots (источник текста)  http://www.bellinger.dk/story_en.asp

Advertisements

Posted on marts 21, 2011, in Moda un dizains. Мода и дизайн. Fashion and design. and tagged , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. 3 komentāri.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: