Modernas brilles. Kā izvēlēties?

Šodien brillēm ir ne tikai jākoriģē redze, bet vienlaicīgi jākalpo par stilīgu modes aksesuāru. Pēc brillēm mūs vērtē, jo cilvēka seja ir pirmais, kam tiek pievērsta uzmanība. Brilles, līdzīgi kā rokas pulkstenis, raksturo cilvēku, viņa sociālo stāvokli un gaumes izjūtu. Tagad kā nekad iepriekš brilles arvien vairāk kļūst par sejas rotu. Kā jau ar rotām, dažiem patīk uzkrītošas, kliedzošas, bet citiem izsmalcinātas. Tas atkarīgs no cilvēka temperamenta.

Brilles var ietekmēt cilvēka pašvērtējumu. Līdz ar to briļļu valkātājs jutīsies drošāk un pārliecinātāk, ja nēsās brilles, kuras viņam patīk un perfekti der. Tad arī apkārtējie uztvers cilvēku ar brillēm kā ļoti stilīgu personu ar labu gaumi.

Formas un krāsas izvēle

Izvēloties brilles, nevajadzētu koncentrēties tikai uz modes tendencēm, bet jāpievērš uzmanība arī sejas formai un īpatnībām. Briļļu mode šodien nav uzbāzīga, tā delikāti piedāvā izvēles variantus, kas var uzsvērt katra briļļu valkātāja individualitāti.

Kas attiecas uz formām, krāsām un izmēriem, briļļu mode ir kļuvusi ļoti demokrātiska. Noapaļotas formas pārsvarā ir aktuālas. Šāda forma visvairāk piestāv cilvēkiem ar izstiepto seju un kantainām sejas līnijām, padarot seju maigāku. Brillēm ir svarīga loma stila veidošanā, tās ir spējīgas harmonizēt sejas līnijas.

Aktuālas ir arī taisnstūrveida, tauriņveida un kaķa acs formas brilles. Dominē klasiska krāsu palete: melna, brūna, raga un bruņurupuča nokrāsas imitācija. Visticamāk tas ir saistīts ar retro modes uzplaukumu. Kopumā modē ir briļļu ietvari no metāla un plastikas ļoti plašā krāsu gammā, ieskaitot pasteļtoņus un sulīgas, intensīvas krāsas, kā arī dažādu krāsu kombinācijas.

Dažu profesionālas darbības veidu ietvaros pastāv zināmi ierobežojumi, tā saucamais Dress kods, kas attiecas arī uz briļļu izvēli. Tāpēc klasiskas formas un krāsas parādās daudzās briļļu kolekcijās un ir vērstas uz to, lai uzsvērtu statusu vai nopietnību.

Briļļu lēcu izvēle ir ne mazāk svarīga kā briļļu ietvara piemeklēšana. Neprofesionālas izvēles gadījumā tas var izmainīt gatavo briļļu izskatu līdz nepazīšanai. Tieši tāpēc optikas speciālisti rekomendē izvēlēties briļļu ietvaru, zinot savas briļļu receptes parametrus.

Dažas vispārējās rekomendācijas:

1. Izvēlieties briļļu lēcas ar dzidrinājumu, kas ne tikai uzlabo acu izskatu brillēs, bet arī palielina redzes kontrastu.

2. Lielāku stiprumu gadījumā izvēlieties plāninātas briļļu lēcas. Jo lielāks ir lēcu stiprums, jo augstākam vajadzētu būt plāninājuma indeksam, lai brilles izskatītos estētiskāk un vieglāk.

3. Asfēriskās briļļu lēcas likvidē objektu kropļojumus.

4. Pie pastāvīgas briļļu nēsāšanas ļoti ērtas ir fotohromās briļļu lēcas, kas nodrošina redzes komfortu un drošību, adaptējot savu aptumšojuma pakāpi ultravioletā starojuma intensitātei.

Modes brilles ir ārkārtīgi funkcionāla lieta, ar ko var lepoties un kas veicina dzīves kvalitātes līmeņa paaugstināšanos, uzlabojot redzi un aizsargājot acis no kaitīgas ultravioletā starojuma iedarbības.

Advertisements

Posted on Septembris 14, 2011, in Brilles. Очки. Glasses., Moda un dizains. Мода и дизайн. Fashion and design. and tagged , , , . Bookmark the permalink. 7 komentāri.

 1. Fish oil is therefore beneficial for your heart whether you are at
  risk, currently have problems, or are the current
  proud owner of a disgustingly healthy heart that
  you want to keep that way. What you need is something that has
  enough active ingredients to actually be effective. If the
  leaves remain yellow and the plant does not recover with the fertilizer.

 2. Since shampooing and regular conditioning is important for cleansing the dirt and oily accumulations, rinsing your hair with
  the Macadamia Natural Oil Rejuvenating Shampoo
  on a regular basis can act wonder on your hair by converting any type of lifeless and frizzy hair into smooth, silky and
  shiny that is free of damage. My hypothesis is that Vitilago is
  a systemic fungal condition similar to, if not,
  Candidiasis (yeast overgrowth). With them, you can reap the full benefits
  of almond oil without any adverse effects.

 3. Many patients are suffering from acne and other skin disease.
  For something so incredibly ugly, it sure works well. Jojoba plant
  was a miracle discovery which opens many possibilities to the
  world to e used as ingredient to treat acne.

 1. Atpakaļ ziņojums: Modes brilles dāvanā! « optometristroom

 2. Atpakaļ ziņojums: Katru nedēļu 7 laimīgas brilles vēl lētāk nekā izpārdošanā! « optometristroom

 3. Atpakaļ ziņojums: Katru nedēļu 7 laimīgas brilles vēl lētāk nekā izpārdošanā! « optometristroom

 4. Atpakaļ ziņojums: LIELDIENĀM – LIELAS ATLAIDES!!! « optometristroom

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: