Modernas brilles katrai sejas formai!

Proti, brilles tagad uztver par stīlīgu aksesuāru, sejas roti, nevis kā nepieciešamību, no kuras nevar izvairīties. Daudziem cilvēkiem nepietiek ar vienām brillēm, jo brilles līdzīgi kā frizūra spēj veidot stilu. Stili mēdz būt dažādi, līdz ar to brillēm arī ir jābūt dažādām. Citiem cilvēkiem patīk universālas, praktiskas lietas. Pozitīva ziņa ir tāda, ka mūsdienu briļļu mode spēj apmierināt kā vienus, tā arī otrus.

Ar kādām briļļu krāsām un formām nekad nekļūdīsies?

Ir tā saucamās klasiskas krāsas un formas, kas ir neitrālas un nav prāsīgas. No ietvaru krāsām par universālām uzskata melno, dažādus pelēkās un brūnās krāsas toņus, klasiskas zelta un sudraba krāsas. Patiesībā jebkura krāsa tumšajos toņos var būt universāla, jo to uztver kā melnu. Atšķirībā no ahromatiskas melnas krāsas, tumšā hromatiska krāsa izskatās dziļāka, jo tajā spēlē gaisma.

Kādas brilles man piestāv?

Izvēloties brilles ir jādomā par to, kā jūs gribētu izskatīties. Parasti cilvēki zin kā viņi negrib izskatīties, bet tāda pieeja nav konstruktīva.

Piemēram, ja jūs gribētu uzsvērt savas lietišķas īpašības, to, ka jums var uzticēties, uz jums var paļauties. Jūs gribat cilvēkiem parādīt, ka jūtaties pārliecināts un zinat, par ko stāstat. Tad visdrīzāk jums derēs klasiskais stils, kurā nav lieko detaļu, ir taisnas, askētiskas līnijas, atturīgas krāsas. Tas uzsvers jūsu nopietnību.

Vai jūs gribat uzsvērt, ka esat mūsdienīgs, neesat konservatīvs, ātri reaģējiet uz situāciju izmaiņām, esat spontāns un enerģisks cilvēks. Tad vislabāk derēs brilles no pēdējām modes tendencēm, kuras šobrīd ir akcentēti plastmasas vai metāla lielāka formata ietvari.

Ja gribat pasvītrot savu seksuālitāti, noteikti ir jāizvairās no hipertrofētām formām un uzbazīgām krāsām. Jābūt uzmanīgiem ar melno un sarkano krāsām: lai tās piešķirtu jums šarmu ietvara formai ir jābūt perfektai, ko nosaka jūsu sejas īpatnības.

Vai sejas forma ietekmē ietvara izvēli?

Zināmā mērā jā. Labi piemeklēta ietvara uzdēvums ir harmonizēt seju, maskējot sejas formas nepilnības.

Sejas formas atgādina ģeometriskās figūras, līdz ar to tiek apzīmētas ar to nosaukumiem.

Piemēram kvadrātveida sejas formai ir plata un sturaina žokļa līnija. Šo seju vajag vizuāli pagarināt un mīkstināt sturainumu. Ar to tiks galā ovālas formas ietvari, ietvari ar noapaļotām malām, augsti novietotu ietvara tiltu.

Apaļai sejas formai ir pilnīgi vaigi, noapaļota zoda līnija un nav izteikti vaigu kauli. Šādu seju vajag vizuāli pagarināt un novērst uzmanību no sejas apaļuma. Šeit vislabāk derēs taisnstūra ietvari, ietvari, kam ir nošķelta uz leju forma (apgriezta trapece).

Taisnstūrveida seja ir gara un sturaina, ar izteiktu zoda līniju un augstiem vaigu kauliem. Nepieciešams vizuāli paplatināt seju un mīkstināt kontūras. Palīdzēs apaļas formas ietvari kā arī lieli kvadrātaini ietvari.

Ovala seja ir harmoniska pati par sevi: maigās līnijas, augsti vaigu kauli, piere nedaudz platāka par zodu. Pie tādas sejas der praktiski visi ietvaru veidi. Jābūt uzmanīgiem ar taisnstūra vai tauriņveida ietvariem, kas var vizuāli noslogot seju un izjaukt dabisko harmoniju.

Izvēloties ietvaru atcerieties, ka tam ir jāpapildina seja nevis jāaizvieto.

Advertisements

Posted on Decembris 17, 2011, in Brilles. Очки. Glasses., Moda un dizains. Мода и дизайн. Fashion and design. and tagged , , , , , . Bookmark the permalink. 3 komentāri.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: